KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15521010
nr 1552 1010
Erik Tryggelin
(1878-1962), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 29/7 1907, Landskap. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:56:10
17/7 18:23:31
Erik Tryggelin
Läs mer om Erik Tryggelin